Działalność UNIWERSYTECKIEJ PORADNI PSYCHOLOGICZNEJ dla studentów WUM (semestr zimowy 2018/2019)

DALSZA DZIAŁALNOŚĆ UNIWERSYTECKIEJ PORADNI PSYCHOLOGICZNEJ DLA STUDENTÓW WUM
Uprzejmie informujemy, że w semestrze zimowym bieżącego roku akademickiego, dzięki finansowaniu Fundacji, Uniwersytecka Poradnia Psychologiczna WUM dla studentów WUM będzie kontynuować swoją działalność.
Usługi oferowane przez Poradnię obejmują poradnictwo psychologiczne, coaching, krótkoterminową terapię indywidualną oraz konsultacje seksuologiczne. Porady udzielane będą przez zespół 7 specjalistów (psychologów, seksuologów) w gabinecie w budynku ZIAM (ul. Żwirki i Wigury 81, pok. 73). Zapraszamy do umawiania się na konsultacje drogą mailową, kierując korespondencję na adres koordynatora prac Poradni, dr Magdaleny Łazarewicz z Zakładu Psychologii i Komunikacji Medycznej WUM (magdalena.lazarewicz@wum.edu.pl). Konsultacje są nieodpłatne.