PROJEKT „Zajęcia rehabilitacyjne dla pracowników Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego”

Fundacja Rozwoju Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny zapraszają pracowników do wzięcia udziału w kontynuacji projektu. Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami w poprzednim roku akademickim, uruchamiamy dodatkową grupę w poniedziałki.
Zajęcia prowadzi fizjoterapeuta mgr Kinga Klaś-Pupar magister rehabilitacji ruchowej, specjalista odnowy biologicznej, międzynarodowy instruktor Functional Movement System®, wykładowca w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach dwa razy w tygodniu (najlepiej w układzie poniedziałek i czwartek lub wtorek i czwartek), co daje zdecydowanie większe, szybsze i trwalsze efekty. W związku z tym w zapisach do grupy czwartkowej pierwszeństwo przysługuje osobom korzystającym z zajęć dwa razy w tygodniu.

UWAGA!
Fundacja Rozwoju Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego sponsoruje zakup sprzętu badawczego do FMS dla SKN Odnowy Biologicznej działającego przy Studium Wychowania Fizycznego i Sportu. Dlatego w tym roku zapraszamy również do wzięcia udziału w badaniach podstawowych wzorców ruchowych oraz poziomu motoryczności metodą FMS. Badania są całkowicie bezpłatne, wymagane jest jedynie wyrażenie zgody na ich przeprowadzenie. Badania odbędą się przed rozpoczęciem zajęć (wrzesień 2019), po pierwszym semestrze (luty 2020) oraz po zakończeniu całego cyklu zajęć (czerwiec 2020). W ten sposób uzyskacie Państwo możliwość prześledzenia zmian zachodzących w układzie ruchu pod wpływem ćwiczeń. W testach mogą wziąć udział wszyscy pracownicy, liczba miejsc jest jednak ograniczona i pierwszeństwo mają osoby zapisujące się na zajęcia.

Terminy oraz opis zajęć i badań

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zainteresowani proszeni są o wysyłanie zgłoszeń najpóźniej do dnia 23.09.19 na adres: warsztaty.zdrowia@wum.edu.pl. Po zakwalifikowaniu na zajęcia i/lub badania otrzymają Państwo potwierdzenie drogą mailową.
Opłaty za zajęcia należy wnosić na konto Fundacji Rozwoju Uniwersytetu Medycznego:
Bank Milenium S.A. 77 1160 2202 0000 0003 2540 7549
Opłatę należy uiścić po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej przyjęcie na zajęcia, nie później jednak niż 7 dni od daty rozpoczęcia zajęć.