PROJEKT „ Zajęcia rehabilitacyjne dla pracowników Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego”

Fundacja Rozwoju Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny zapraszają wszystkich pracowników do wzięcia udziału w projekcie. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalfikowaną kadrę trenerską ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu WUM w Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnym WUM.

Do zaoferowania mamy zajęcia:

• „Zdrowy kręgosłup prowadzone metodą pilates ”
  • „Kształtowanie sylwetki w wodzie” .

Zaczynamy już od marca!

Koszt pakietu  zajęć wynosi:

• 180 zł za 12 zajęć
  • 144 zł za 12 zajęć + bilet wstępu na basen każdorazowo 9 zł

Opłaty należy wnosić na konto Fundacji:  Bank Milenium S.A. 77116022020000000325407549
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń .
Wszyscy zainteresowani proszeni są o wysłanie zgłoszeń najpóźniej do 2.03.2018r. na adres: warsztaty.zdrowia@wum.edu.pl

Harmonogram zajęć:

1)  „ Zdrowy kręgosłup prowadzony metodą pilates”

• zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godz. 16.30 -17.30 , sala 2.79 CSR WUM
  • zaczynamy 8.03.2018r.
  • prowadzący: mgr Anna Sobianek

Informacje ogólne:
Każda osoba prowadzący siedzący tryb życia powinna zadbać o swój kręgosłup. Zajęcia prowadzone metodą pilates umożliwiają naukę prawidłowej postawy ciała zarówno w pozycjach statycznych jak i w ruchu, to przywrócenie równowagi mięśniowej i skupienie się na prawidłowym oddechu. Jest to forma aktywnego spędzania wolnego czasu. Regularne ćwiczenia kształtują siłę,elastyczność , koordynację oraz wysmuklają ciało. Wzrastający poziom endorfin podczas ćwiczeń odpowiedzialny jest za dobre samopoczucie.
Na zajęciach zostaną poruszone kwestie związane z prawidłowym oddychaniem oraz angażowaniem mięśni głębokich.

Program szczegółowy – załącznik

2) „ Kształtowanie sylwetki w wodzie”

• zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godz. 16.30-17.30 , mały basen CSR WUM,
  • zaczynamy 6.03.2018r.
  • Prowadzący :mgr Kinga Klaś- Pupar

Informacje ogólne:
Kształtowanie sylwetki w wodzi to idealne zajęcia dla wszystkich osób.  Poprzez opór wody i ćwiczenia z  różnymi przyrządami uczestnicy będą mieli możliwość poprawienia elastyczności  czy ukształtowania sylwetki.  Zajęcia są bardzo dobrym sposobem na pozbycie się stresu, odreagowanie po ciężkim dniu w pracy , a także pełną relaksacje.
W programie znajdą się ćwiczenia z treningu funkcjonalnego ,a także kształtujące podstawowe elementy motoryczne. Uczestnicy będą mieli możliwość poznać różne formy relaksacji wykorzystywane w wodzie. Również stretching całego ciała pozwoli na rozluźnienie i da efekt odprężenia.

Program szczegółowy – załącznik